Ukončení sezóny MH

přidáno: 29. 6. 2015 7:14, autor: Michaela Nikolajevová   [ aktualizováno 29. 6. 2015 7:14 ]
Hasičský kroužek jsme ukončili na hájovně u Datlíku v Hradci Králové. V pátek odpoledne jsme se sešli u hasičárny a vyrazili na hájovnu, kde jsme se nejprve ubytovali a následně jsme se přesunuli k Rytířskému hradišti. Cestou jsme si zahráli počítanou a další kolektivní hry. Na Rytířském hradišti se pak děti mohly proběhnout a vyžít. Poté jsme se vrátili na hájovnu, kde jsme dětem připravili desetiboj v podobě toho, co se za ten rok naučily na kroužku. Na posilněnou nechybělo ani opékání buřtů. Před spaním jsme si společně zazpívali písničky za doprovodu kytary. V sobotu ráno jsme se nasnídali a sbalili věci k odjezdu. Na závěr byly vyhlášeny výsledky desetiboje a předány ceny. Vydali jsme se po Vodnické stezce kolem rybníků Datlík, Cikán a Biřička, kde jsme si přečetli příběhy pohádkových postaviček, které se skrývají v lese. Na konci stezky jsme nasedli do hasičských aut a vrátili se domů.