Rozlučka mladých hasičů s první sezónou

přidáno: 21. 6. 2014 7:26, autor: Michaela Nikolajevová   [ Aktualizováno 11. 11. 2014 4:45 uživatelem Tomáš Jirout ]
V pátek 20. 6. 2014 se uskutečnil poslední hasičský kroužek v tomhle školním roce. Pro děti jsme připravili soutěže v podobě všeho, co jsme se za ten rok naučili. Děti se snažily nasbírat co nejvíce bodů v disciplínách jako byly - vázání uzlů, práce s buzolou, sestřik flašek, spoj X rozpoj, motání hadice, topografie, technické značky, zdravověda, ... Krásně to děti stihly odběhat, než začalo pršet. Na chvíli jsme se tedy schovali pod přístřešek a mezitím jsme se Šárkou vyhodnotili výsledky z dnešního klání. Po dešti proběhl nástup, kde jsme vyhlásili výsledky soutěží a předali všem zaslouženou odměnu. Kluci hasiči nám rozdělali oheň, abychom si mohli opéct buřty :-). Chvilku jsme poseděli u ohně a už následovalo se jen rozloučit. Myslím, že se tenhle rok podařil, a že jsme to všechno na poprvé spolu perfektně zvládli. Už se těším na další sezónu a doufám, že se rozrosteme i o nové členy. (fotky z rozlučky ve fotogalerii)

Na závěr chci poděkovat všem za spolupráci na hasičském kroužku a dnešní rozlučce ... Děkuji :-) a přeji krásné prázdniny.

Vedoucí kolektivu Michaela Nikolajevová