Rokytenská míle - závody mladých hasičů

přidáno: 13. 4. 2014 12:36, autor: Michaela Nikolajevová   [ Aktualizováno 11. 11. 2014 4:34 uživatelem Tomáš Jirout ]
V sobotu 12. dubna 2014 se naši mladí hasiči zúčastnili svých prvních závodů, které proběhly v Rokytně. Ráno jsme naskočili do tranzitu a těšili se na  Rokytenskou míli. Při nástupu jsme dostali startovní číslo 11. Jelikož jsme měli dvě hasičky navíc, tak jsme s Holicemi a Volčí vytvořili ještě družstvo mix se startovním číslem 33. Děti nejprve čekal branný běh. Samozřejmě nervozita byla znát, ale všichni to zvládli a doběhli do cíle. Po tak namahavém výkonu následovalo občerstvení a hlavně načerpání sil na další závody. Takže po posilnění si děti zaběhly štafetu požárních dvojic a po ní proběhla štafeta 5x60m. Úkolem druhé štafety bylo překonání žebříku, kladiny, bariéry, přenesení hasícího přístroje a úsek zapojení hadic. Myslím že se jim to velmi povedlo, na to že to běžely poprvé. Už jsme jen počkali na vyhlášení výsledků. Tým Dolní Ředice se umístil na krásném 11. místě z 15 a družstvo Mix na místě 13. Obě místa mě velice potěšila a myslím, že i děti. Určitě budeme trénovat dál, abychom mohli přístě vyrazit na další závody.

zúčastnili se:
Karolína Medková, Natálie Maroši, Kateřina Formanová, Jan Kopecký, Dan Balada (tým Dolní Ředice)
Tereza Uhlířová, Radka Hájková (tým Mix)
vedoucí: Michaela Nikolajevová, Šárka Uhlířová, Pavel Uhlíř