Otevření školícího a evakuačního centra

přidáno: 8. 11. 2014 4:17, autor: Tomáš Jirout   [ aktualizováno 9. 12. 2014 3:14 ]
V sobotu 15. 11. 2014 se od 13.00 otevřelo nové "Školící a evakuační centrum hasičů". Objekt se nachází v budově technického dvora (bývalý areál JZD) na adrese Dašická 300, Dolní Ředice. Otevření předcházela poměrně velká rekonstrukce celého objektu včetně rekonstrukce střechy, prostoru před budovou nebo nové fasády. Součástí objektu je také nová klubovna SDH Dolní Ředice, na kterou jsme patřičně pyšní. Dále se v budově nachází kuchyňka a samozřejmě také toalety včetně toalety pro invalidy. Zasedací místnost ve které se nachází projektor bude sloužit ke školení jednotek SDH obcí, případně pro různá tématická školení pro obyvatele obce a v neposlední řadě také jako evakuační středisko pro obyvatele při mimořádné události (povodně,...).
Všem, kteří se v sobotu přišli na otevření podívat osobně děkujeme a těšíme se na další setkávání s vámi. Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky z otevření.