Brigáda - klubovna

přidáno: 29. 10. 2014 2:43, autor: Tomáš Jirout   [ aktualizováno 11. 11. 2014 3:44 ]
Tento pátek 31. října od 16.00 proběhne první brigáda za účelem stěhování věcí do nové klubovny. Přeneseme stoly, židle a skříňky. Stoly sešroubujeme a ustavíme do konečné podoby, židle také a u skříněk pravděpodobně budeme muset dát nová záda, protože ta původní jsou poničena. Tato brigáda bude kratší a je zaměřená právě na ustavení stolů a židlí, aby mohli děti na nedělním kroužku využít tento prostor.¨Další a hlavní brigáda proběhne příští víkend v sobotu 8. listopadu, kdy se bude montovat nová kuchyňka, pověsí se nové poličky na poháry + vystavíme poháry na čestné místo :-), pověsí se obrázky a nástěnky a vyladíme klubovnu do konečné podoby tak, aby byla připravena na slavnostní otevření, které je plánováno na sobotu 15. listopadu.