72 hodin "Pomáhám, protože chci"

přidáno: 20. 10. 2016 6:37, autor: Michaela Nikolajevová   [ aktualizováno 20. 10. 2016 6:38 ]
Letos jsme se s mladými hasiči poprvé zapojili do akce 72H, což je celorepubliková dobrovolnická akce, která podněcuje mladé lidi pomáhat přírodě, svému okolí nebo druhým. Každý si může vymyslet svůj vlastní nápad jak pomoci. My jsme si vybrali projekt, kterým pomůžeme přírodě, proto jsme se rozhodli uklidit místní les. Děti se pustily do práce s velkým nasazením, což bylo vidět hned, jak rychle naplnily první pytle. Po práci jsme chvíli poseděli při teplém čaji v klubovně a za odměnu děti dostaly náramek a tetování za jejich účast. Moc děkuji mladým hasičům, že se zapojily do téhle dobrovolnické akce "Pomáhám, protože chci".