1. schůzka MH v letošní sezóně

přidáno: 20. 10. 2014 13:04, autor: Michaela Nikolajevová   [ Aktualizováno 11. 11. 2014 4:43 uživatelem Tomáš Jirout ]
V neděli 19. 10. 2014 proběhla naše první schůzka v letošní sezóně. Opět jsme se sešli ve stejném počtu, jako když jsme se na jaře spolu loučili. Ale také jsme se rozrostli i nové členy, které jsme pasovali na mladé hasiče a uvítali mezi námi. Potom jsme se plně vrhli na hasičinu. Novým hasičům jsem ukázala základní prostředky, jako je hadice, proudnice, rozdělovač. Hlavní bylo se naučit tyto prostředky spojit, aby se mohli přidat k ostatním a zaběhnout si štafetu ve dvojicích. Také se všichni prostřídali na střelbě ze vzduchovky. Ve zbytku času se ještě zopakovala topografie a vázání uzlů. Pro dnešek toho bylo celkem dost a tak nezbývalo než společně uklidit věci zpátky do hasičárny a vyrazit domů. :-)